Özge Gürel’in morali gayet iyi… Bay Yanlış dizisine karavan pozuyla veda…

Takip Et:
Özge Gürel’in morali gayet iyi… Bay Yanlış dizisine karavan pozuyla veda…
Özge Gürel’in morali gayet iyi… Bay Yanlış dizisine karavan pozuyla veda…

Magazinn /Ayrıntı – Fox TV’de yaz sezonunda başlayan romantik komedi dizisi Bay Yanlış’ın final kararı izleyenleri bayağı üzdü. Dizinin aniden tamamlanması, hakikatinde her ne kadar ani gibi görünse de bir kaç haftadır kendisini belirli etmişti. Çünkü, Cuma akşamları ekrana gelen dizinin karşısındaki dizilere sabretmesi hiç basit değildi.

Babil, Arka Caddeler, Hercai, Kırmızı Oda, Ramo gibi dizilerle çabası güç olan Bay Yanlış’ın gün farklılığı da yapılmaya gerek bakmadan final kararı verilmesi, sosyal medyada diziyi izleyenlerin tepkileriyle karşılaştı ama netice değişmedi! Bay Yanlış, bu hafta ekrana gelecek olan 14.
Can Yaman, takımla çekilen bir pozunu ‘bay bay’ anekdotuyla paylaşmıştı. Daha evvel Dolunay dizisinde beraber oynayan Can Yaman ve Özge Gürel ikilisi, ekranda birbirlerine yakıştırılan iki ad. Bay Yanlış dizisiyle yine buluşmaları da sürpriz olmuştu.

Ancak çoğu zaman dizi gibi Bay Yanlış’ın da erken final yapması gerekti. Oyuncular zati bu gidişatlara alışıklar. Sektörde onlarca iş sezonda ekrana kazanç ama çoğu zamanının gideceğini de herkes öğrenir.
Oyuncu, ‘show must go on’ gösteri devam etmeli der gibi her sabah karavanın kapısında verdiği pozlarına bir yenisi de daha ilave etmiş. Ancak Gürel’in pozu bu defa elinde kahve, ayakta dururken değil. Karavanın kapısına tırmanan oyuncu, her şeye karşın tebessümmeye devam ediyor.

İşte Özge Gürel’in paylaştığı resimler…

🌿🌿

.