Özge Gürel’in Bay Yanlış dizisine sosyal medyadan duygulandıran vedası

Takip Et:
Bay Yanlış dizisinde hikaye tam başlarken, final hiç olmadı!
Bay Yanlış dizisinde hikaye tam başlarken, final hiç olmadı!

Magazinn / Ayrıntı – Fox TV’de yaz sezonunda başlayan Bay Yanlış dizisi, sezonda reytingleri düşük gelince ekrana veda etti. Dizinin Cuma akşamları yayınlanan öteki diziler karşısında daha fazla tutunamayacağı anlaşılınca final kararı verildi.

Final kısmıyla dün akşam ekrana gelen Gold Film imzalı Bay Yanlış dizisinin başrollerinde oynayan Özge Gürel ve Can Yaman, ekrandaki geçimleriyle izleyenlerin hoşlandığı bir ikili olmuştu. Daha evvel Dolunay dizisinde de beraber oynayan iki oyuncu, partnerlikleriyle alkış kazandılar yeniden.

Ancak dizi ne yazık ki erken final yaptı.
Çekimleri hafta başında biten dizinin son kısmı da 2 Ekim Cuma akşamı yayınlandı.

Özge Gürel, dizinin yayınına saatler kala sosyal medyadan paylaşımlar yapmaya başladı. Oyuncu, dizinin final kısmı yayındayken de paylaşımlarına devam etti. Can Yaman ile bir resimlerini paylaşarak mizahlı bir cümleyle “Bu eksantrik fotomuzla ki, baktım hepsi öyle, teşekkür ederim. Can Yaman mükemmel bir partnerdin, saçımı bozduğunda dahi. Yolun açık olsun.” anekdotunu düştü oyuncu.

Yalnızca Can Yaman ile değil, dizinin kamera ardında takımı ve bazı oyuncularla çekilen resimlerini de paylaşan Özge Gürel, Bay Yanlış serüvenine duygusal bir veda yapmış oldu.

“Hep güzel anımsanacak bu yolculuk için başta Can Yaman olmak üzere katkısı olan, yolu hoşlaştıran herkese çok teşekkür ederim” anekdotuyla veda eden ünlü oyuncu, ayrıca instagram öykü kısmından da farklı paylaşımlar yaptı.

İşte Özge Gürel’in o paylaşımları:

.