Medya

ÖZGE GÜREL’DEN ‘İLK ÖPÜCÜK’TEKİ ROL ARKADAŞI MURAT YILDIRIM’A ÖVGÜ!

Başrollerinde Murat Yıldırım ve Özge Gürel’in yer aldığı “İlk Öpücük” filmi için geri sayım başladı…

 

Murat Yıldırım’la güzel bir ikili olduğundan bahseden Özge Gürel, “Oyuncuların kimyası günlük hayatta iyi olsa bile bazen ekrana geçmiyor. Biz bu konuda şanslıyız, Murat’la kimyamızın çok uyuştuğunu düşünüyorum. Bence şahane oldu” dedi.

 

Kadrosunda Özge Gürel ve Murat Yıldırım’ın yer aldığı “İlk Öpücük”ün çekimleri Bursa’da başladı. İlk sinema filminde Bahar karakteriyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Özge Gürel, Murat Yıldırım’la seyircileri baştan çıkaracak çok uyumlu bir ikili olduklarını söyledi:

 

“Oyuncuların kimyası günlük hayatta iyi olsa bile bazen ekrana geçmiyor. Bir şekilde aslında tipolojik olarak da bir kimyaya ihtiyaç var. Ama biz bu konuda şanslıyız Murat’la hem tipolojik olarak, hem de kamera arkası kimyamızın çok uyuştuğunu düşünüyorum. Gelen duyumlar da öyle, biz de çok iyi hissediyoruz. Bence şahane oldu.” Geçirdiği kaza sonucunda hiçbir şeyi hafızasında tutamayan Bahar ve kasabanın hızlı çapkınlarından Hakan’ın aşkını anlatan filmin, sonbaharda vizyona girmesi planlanıyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu