Magazin

Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu’nun evlilik bilmecesi!

2014 yılında yayın hayatına başlayan Kiraz Mevsimi dizisinin başrol oyuncuları Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu’nun sette başlayan arkadaşlığı zamanla aşka dönüşmüştü. Yaklaşık 5 yıldır birlikte olan çift, birkaç yıl önce ailelerini de tanıştırmıştı. Özge Gürel’in Serkan Çayoğlu’nun ailesiyle yemekte buluşması ‘evlilik yakın’ yorumlarının yapılmasına sebep olmuştu. Fakat çift, ailelerini tanıştırsa da evliliği gündemlerine almamıştı. Uzun yıllardır mutlu bir beraberlik sürdüren iki oyuncunun hayranları artık ünlü çiftin evlenmesini bekliyor. Sosyal medyadan Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu’na bu konuda baskı yapan fanların istediği bir süre daha olmayacak gibi duruyor.

UFUKTA EVLİLİK YOK


Önceki gün Etiler’de trafikte objektiflere yansıyan iki ünlü oyuncu arabanın içinden magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Daha önce evliliği konuşmadıklarını söyleyen Özge Gürel, ısrarla gelen ‘Ne zaman evleneceksiniz?’ sorularına yine benzer yanıtlar verdi. Evlenme yönünde bir kararları olmadığını ifade eden güzel oyuncu, gazetecilere “Böyle bir karar alırsak size de söyleriz” demekle yetindi.

Şu sıralar ‘Annem’ isimli sinema filmi ile beyazperdede olan Özge Gürel, Sumru Yavrucuk ile başrolü paylaştığı duygusal filmle herkesi ağlatmayı başarıyor. Son olarak Muhteşem İkili isimli dizi ile Kanal D ekranlarında olan Özge Gürel’in dizisi erken final yapmıştı. Ünlü oyuncunun yeni sezonda ekranda olup olmayacağı ise henüz netleşmedi.

Son olarak Halka’da Hande Erçel ile birlikte oynayan Serkan Çayoğlu ise, dizinin televizyon ekranlarından alınıp dijital bir platformda yayınlanmasına karar verilmesinin ardından Halka ile yollarını ayırmıştı. Yakışıklı oyuncunun Bir Garip Aşk isimli Hint uyarlaması bir diziyle ekranlarda olması bekleniyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu