Medya

Özge Gürel görüşmelere devam ediyor!

Usta oyuncu Sumru Yavrucuk ile başrolünde yer aldığı Annem filmindeki performansı ile büyük beğeni toplayan Özge Gürel, bir yandan da ünlü bir iç giyim firmasının reklam yüzü oldu. Daha önce Aslı Enver ve Burcu Biricik gibi güzel oyuncularla çalışan firma bu yıl Özge Gürel ile anlaştı. Hem iş hem de özel hayatının yolunda gittiği bilinen Özge Gürel, önceki gün magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

Annem filmindeki performansının beğenilmesinden dolayı mutlu olduğunu söyleyen Özge Gürel, yeni sezonda ekranda olup olmayacağı yönünde gelen bir soruya karşı gelen projeleri değerlendirdiğini söyledi. Görüşmelerin devam ettiğini ifade eden ünlü oyuncu, anlaşma sağlanırsa açıklama yapacağını belirtti. Kızım Nerede isimli dizi ile oyunculuk kariyerine başlayan Özge Gürel, Medcezir dizisinde canlandırdığı Ada karakteriyle birlikte adını geniş kitlelere duyurmuştu. Daha sonra şimdiki sevgilisi Serkan Çayoğlu ile Kiraz Mevsimi dizisinde birlikte oynayan Gürel, son olarak Muhteşem İkili dizisinde boy göstermişti. Kerem Bürsin ve İbrahim Çelikkol’un başrolünde yer aldığı dizi reytinglere yenilmiş ve erken final yapmak durumunda kalmıştı.


UFUKTA EVLİLİK YOK!

Özge Gürel, 5 yıllık aşkı Serkan Çayoğlu ile evleneceği yönünde çıkan haberlere de bir açıklama getirdi. Güzel oyuncu, Çayoğlu ile evlilik konusunun gündemlerinde olmadığını söyledi. Ailelerinin yıllar önce tanıştığını ve birbirlerini sevdiklerini anlatan Gürel, henüz evlilik konularının gündemlerinde olmadığını ifade etti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu