Özel mesajları ifşa olan Kerem Tunçeri’den açıklama!

Sosyal medya fenomanleri ile mesajlaşmaları ifşa olan ve bugünün en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Kerem Tunçeri bir açıklama yayınlayarak mesajları ifşa eden kişiler hakkında hukuki süreci başlattığını duyurdu...

Takip Et:

Aslı Enver ile aşk yaşadığı iddiası ile magazin gündemine gelen Kerem Tunçeri‘nin hakkında çıkan haberlerin hemen ardından peş peşe ifşaları da yayınlanmaya başladı. Yıllar önce cinsiyet değiştirme ameliyatı olan ve ameliyattan sonra da defalarca estetik operasyon geçiren sosyal medya fenomeni Beren Güney, adı Aslı Enver ile anılan Kerem Tunçeri‘nin kendisine attığını öne sürdüğü mesajlarını paylaştı. Güney’in paylaşımının hemen ardından 2 sosyal medya kullanıcısı daha Kerem Tunçeri ile olan yazışmalarını sosyal medya üzerinden ifşa etti.

Paylaşılan mesajlaşmaların ardından sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden biri haline gelen Kerem Tunçeri suskunluğunu bozdu. Instagram‘dan bir açıklama yayınlayan ve hukuki süreci başlattığını duyuran eski basketbolcu şunları yazdı:

“Yazılı ve görsel basın ya da sosyal medya hesapları üzerinden adımı kullanarak manipülatif iddia ve paylaşımlarda bulunan, kamuoyunda gerçeğe aykırı algı oluşturuacak şekilde içerik yayınlayan kişilere yönelik; vicdana ve iyi niyete en fazla ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde tüm haklarımı koruyacağımı, siber saldırılara izin vermeyeceğimi ve ilgililer hakkında tazminat davaları açılması için gerekli başvuruların yapıldığını kamuoyuna saygı ile paylaşırım.”