Magazin

ÖZEL HABER – MUSTAFA SANDAL’DAN FLAŞ GÜLBEN ERGEN AÇIKLAMASI!..

3 Ağustos'ta TV 8'de başlayacak olan müzik yarışma programı 'Rising Star' jüri seçimleriyle adından söz ettirdi. Programın sürprizi ise daha önce davalık olan Mustafa Sandal ile Gülben Ergen'in jüri koltuğuna oturmasıydı. Acun Ilıcalı bununla ilgili "Arada insanlar sorun yaşar, ikisi de çok değerli sanatçı. Tabii ki böyle bir projeyi getirdiğimde ikisiyle de ayrı ayrı konuştum. Aslında çok iyi oldu bu iş onların barışmaları için. Zamanında bir şey olmuş bitmiş. Bunlar büyük sanatçılar, kalkıp da olayları uzatacak insanlar değil"   demişti.
 

MUSTAFA SANDAL: 'BEN PROFOSYONELİM, İŞİMİ YAPARIM'
Mustafa Sandal 2011'de Şıkır Şıkır şarkısını izinsiz kullandığı için Gülben Ergen'e dava açmış ve kazandığı 12.500 lirayı yardım kurumuna bağışlamıştı.


Sandal'ın, arasının açık olduğu Gülben Ergen'le aynı projede yer almasına ne yorum yapacağı büyük merak konusu olmuştu. Cansizkus.com'un haberine göre suskunluğunu bozan Musti, "Ben profosyonelim. Canlı yayına çıkar işimi en iyi şekilde yapmaya çalışırım. Acun Ilıcalı çok değer verdiğim ve televizyonculuk zekasını takdir ettiğim biri. Beni arayıp Gülben Ergen ismini söylediğinde 'Bu işin patronu sensin, kararın kıymetli. Bende kendisine karşı kırgınlık da yok, sorunum da yok. Profosyonelce işimi yaparım' dedim. Sonuçta olgun insanlarız. Bir şeyler yaşandı ve hukuk önünde sonlandı şeklinde konuştu.

 

"RISING STAR'IN JÜRİSİ EFSANE OLACAK!.."
Sandal, 'Rising Star' yarışmasının çok tartışılan tüm jüri kadrosu için ise iddialı bir yorumda bulunarak, "Efsane bir jüri olacak. Seçimler muhteşem, hepimiz canlı yayında elimizden gelenin en iyisini yapıp izleyenlere keyifli anlar yaşatmaya çalışacağız. Çok heyecanlı ve mutluyum"  dedi. (cansizkus.com)

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu