Kültür ve Sanat

Özcan Deniz’in yeni projeleri hakkında konuştu!

İstanbullu Gelin dizisi ile hem Türkiye hem  de yurt dışında ününe ün katan Özcan Deniz, yeni projelerle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kral isimli dizisinden vazgeçen Özcan Deniz, karantina sürecinde Senkron isimli bir dizi çalışması ile gündeme geldi. 6 bölümlük bu yapım, paralel dünyayı anlatıyor. Dizinin hem yapımcısı hem de yönetmeni olan Özcan Deniz ile birlikte çalışan Cansel Elçin, ortaya iyi bir iş çıkardıklarını söyledi.

Seni Çok Bekledim isimli yeni bir dizi için çalışmalara başlayan Özcan Deniz, Skala Medya ile birlikte ilerliyor. Proje tasarımını ünlü oyuncunun yapmakta olduğu bu dizinin Star TV’de ekrana geleceği öğrenildi. Özcan Deniz, bu yeni projeyi de karantina sürecinde ortaya çıkarttı.

BASKI ORTADAN KALKTI!

Yeni projesinde teknik ekibin, evinde çalıştığını söyleyen Deniz, “Evden de her şey olabiliyormuş. Galiba önümüzdeki dönemde bütün işleri böyle çevireceğiz. Öyle görünüyor. Hem işler hızlanacak, galiba biraz daha yaratıcı oluyor insan. İşe gitme, mesai saati kollama baskısı, ortadan kalktı” dedi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu