ÖZCAN DENİZ’İN NİKAHINDAN İLK GÖRÜNTÜLER

Takip Et:

8 Mart'ta gizlice evlendikleri öne sürülen ünlü çift kadınlar gününde değil, 15 Mart akşamı evlendi. Kendi evlerinde sade bir törenle nikah masasına oturan çift, çok mutlu görünüyordu.

 

Özcan Deniz, nikahına takım elbiseyle katılırken 7.5 aylık hamile eşi Feyza Aktan ise siyah bir elbise giymeyi tercih etti. Tören sırasında ikili basın mensuplarının dışarıda beklediklerini öğrenince evlerinin terasından el sallayarak kendilerini bekleyen basına selam verdi. Tebrikleri kabul eden çift röportaj sorularını nazikçe geri çevirdi. Balkona eşiyle el ele le çıkan Özcan Deniz, tebrikleri de 200 metre uzaktan kabul edip sonra törene kaldıkları yerden devam etmek üzere içeri girdiler.

 

 

ÖZCAN DENİZ'İN NİKAHINDAN İLK GÖRÜNTÜLER Özcan Deniz, Zekeriyaköy'deki evinde 7,5 aylık hamile sevgilisi Feyza Aktan'la dünyaevine girdi… 8 Mart'ta gizlice evlendikleri öne sürülen ünlü çift kadınlar gününde değil, 15 Mart akşamı evlendi. Kendi evlerinde sade bir törenle nikah masasına oturan çift, çok mutlu görünüyordu. ——————————————————————————– ➡ Detayları Türkiye'nin Magazinn Gazetesi www.magazinn.com'da okuyabilirsiniz. Ayrıca, gün boyu story'mizden günün farklı ve çarpıcı diğer manşetlerini takip edebilirsiniz. #özcandeniz #feyzaaktan #nikah #magazin #haber #tv #medya #ünlüler #video #ozcandeniz

Magazinn.com (@magazinncom)'in paylaştığı bir gönderi ()