Magazin

Özcan Deniz’i yayınlanan belgeler yalancı çıkardı!

Geçtiğimiz haftanın en çok konuşulan magazin olaylarından olan Gülcan Deniz’in açıklamalarına Özcan Deniz yanıt vermişti. Gülcan Deniz, Özcan Deniz ile aynı babaya, farklı annelere sahip olduğunu söylemiş ve kalp hastası olduğunu anlatmıştı. Annesinin de hasta olduğunu belirten 22 yaşındaki genç kız, “Abim bize bakmıyor!” demişti. Gülcan Deniz, Özcan Deniz’in geçtiğimiz yıl vefat eden babası Sıddık Deniz’den sonra kendisini de öldürdüğünü ifade etmişti. Abisi dışında amcasına da ulaşmaya çalıştığını söyleyen Deniz, kimsenin kendisine geri dönmediğini sözlerine ekledi.

ÖZCAN DENİZ, ‘O İSİMDE BİR KARDEŞİM YOK’ DEMİŞTİ…


Gülcan Deniz’in bu iddiaları sonrası suskunluğunu bozan Özcan Deniz, soy ağacına baktırdığını ve öyle bir kardeşinin olmadığını söyledi. Ünlü şarkıcı, Gülcan Deniz’i hiç tanımadığını da söyledi. Fakat bugün yayınlanan belgeye göre Özcan Deniz ve Gülcan Deniz kardeş. İkisinin de baba hanesinde adı yazılı olan Sıddık Deniz, 14/07/2018’de vefat etmiş gözüküyor. Özcan Deniz’in beyanını yalanlayan bu belgelerin ortaya çıkmasının ardından ünlü şarkıcının nasıl cevap vereceği ise merak konusu oldu.

İşte o belge:

Öte yandan bu konu sosyal medyada çok konuşulmaya devam ediyor. Kimi sosyal medya kullanıcıları Özcan Deniz’e inanıp Gülcan Deniz’in yalan söylediğini düşünüyor. Kimi sosyal medya kullanıcıları ise Özcan Deniz’in 22 yaşındaki kanser hastası kardeşine maddi ve manevi olarak destek olmamasını eleştiriyor. Ünlü şarkıcının Instagram hesabına birçok yorum geliyor.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu