Medya

Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay yeniden aynı projede!

3 Sezon boyunca Star TV’de yayınlanan ‘İstanbullu Gelin’ dizisi ile ekranlara gelen Özcan Deniz, dizide Aslı Enver ile başrol oynamıştı. Yurtdışında da çok fazla seyredilen ve özellikle İsrail’de patlama yaşayan dizi sayesinde Deniz ve Enver’in ünü ülke sınırlarını aşmıştı. İsrail’in başkenti Tel Aviv’e giden Özcan Deniz ve Aslı Enver, burada dünya starı gibi karşılanmıştı. Gittikleri her yerde hayranlarının sevgi seli ile karşılanan iki isimden Özcan Deniz, İsrail’de verdiği konserden 1 milyon lira kazanmış, Aslı Enver ise bu seyahatten 30 bin lira elde etmişti.

ÖZCAN DENİZ VE NURGÜL YEŞİLÇAY ÜÇÜNCÜ KEZ PARTNER OLUYOR

‘İstanbullu Gelin’in final yapmasının ardından Aslı Enver dinlenmeye çekilirken Özcan Deniz ise kariyerine ara vermek istemedi. Kral isimli dizi ile ekranlarda olmaya devam edecek olan ünlü şarkıcı, yapımcılığını 03 Medya ile üstlendiği dizi için hazırlıklara başladı. Deniz, partner olarak Nurgül Yeşilçay’ı düşünüp ünlü oyuncuya teklif götürdü. Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay, yayınlandığı dönem reytingleri alt üst eden Asmalı Konak dizisinde başrol oynamıştı. İkili yıllar sonra ‘İkinci Şans’ isimli sinema filminde birlikte yer almıştı. Nurgül Yeşilçay’ın eski partneri Özcan Deniz’in teklifini kabul etmeye yakın olduğu konuşuluyor.

Özcan Deniz son olarak 22 yaşındaki kalp hastası kardeşi Gülcan Deniz’e bakmadığı haberleri ile gündeme gelmişti. Genç kız, annesi ve kendisinin hasta olduğunu ama abisi Özcan Deniz’in kendileriyle ilgilenmediğini iddia etmişti. Özcan Deniz ise genç kızı tanımadığını ve  bu isimde bir akrabası olmadığını ifade etmişti.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu