Magazin

Özcan Deniz ve Feyza Aktan’ın boşanmasında inatlaşma detayı!

Özcan Deniz ve Feyza Aktan çifti 1.5 yıl önce ünlü şarkıcının evinde gerçekleşen sade bir nikahla dünya evine girmişti. İkili nikahtan birkaç ay sonra oğulları Kuzey’i kucaklarına almıştı. Haziran ayında sürpriz bir şekilde boşan çift, davadan haftalar sonra Bodrum’da tatile çıkmış ve el ele görüntülenmişti.

İNATLAŞIP BOŞANDILAR!

Boşanmaları ve sonrasındaki görüntüleri ile magazin gündeminden düşmeyen ikili hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. ‘2. Sayfa’ programının haberine göre, yurt dışı tatiline giden ünlü çift, orada büyük bir kavga etti. Bu kavga sonucu inatlaşıp boşanan Deniz ve Aktan, sonrasında barıştı.

BOŞANMA FEYZA AKTAN’A KAYBETTİRDİ!

Boşanmadan önce Özcan Deniz ve Feyza Aktan’ın bir yatak firmasının reklamında oynayacağı konuşuluyordu. Boşanma eğer gerçekleşmeseydi çift, bu reklamda oynacak ve Aktan 500 bin lira kazanacaktı.

 

 

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu