ÖZCAN DENİZ VE FEYZA AKTAN GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR!

Takip Et:
Zekeriyaköy’deki evlerinde aile arasında yapılan sade tören sonrası balkona çıkıp muhabirleri selamlayan çift, nikâh fotoğraflarını basına servis etti. 
 
Anne-baba olmaya hazırlanan ve mutlulukları yüzlerine yansıyan ikilinin siyah renk tercihleri dikkatlerden kaçmadı.
 
Feyza Aktan'ın giydiği siyah elbisenin Aslı Enver'in başrolde olduğu İstanbullu Gelin dizisinde giydiği ortaya çıktı.
 
Feyza Aktan, sosyal medya hesabında kullanıcı adını Feyza Deniz olarak değiştirdi. Feyza Deniz'in, Aktan soy ismini kullanmaması dikkatlerden kaçmadı. Ayrıca Feyza Deniz, sadece Özcan Deniz'in ailesini takip ediyor.
 
Tek başına alışveriş yaparken görüntülenen Özcan Deniz, "Doğuma az kaldı. Biraz alışveriş yaptım. Çocuk alışverişi değil, oğlumun her şeyi tamam" demişti.
 
Erkek bebek bekleyen ve doğumun Türkiye’de olacağını açıklayan Deniz, bebeğin ismiyle ilgili sorular üzerine, "İki tane isim arasında kavgamız var, birinden biri olacak. Tuğla gibi bir isim olmayacak, ikisi de şık" diye konuşmuştu.
 
BEBEK ODASI HAZIR
 
Çift bir buçuk ay sonra çocuklarını kucaklayacak. Özcan Deniz, oğlu için kesenin ağzını açmış. Daha önce Pelin Karahan, Şahan-Selin Gökbakar, Hakan-Eveliza Kosif'in de tercih ettiği bir firmayla anlaşarak oğlunun odası için 70 bin lirayı gözden çıkarmış. Bebeğin odası, arabası, her şeyi hazırmış.