Magazin

Özcan Deniz ve Feyza Aktan evleri ayırdı!

Özcan Deniz ve Feyza Aktan çifti, bir süre birliktelik yaşadıktan sonra Mart 2018’de ünlü şarkıcının Zekeriyaköy’de bulunan villasında sade bir nikahla dünyaevine girmişti. Aktan, Nisan 2018’de ise oğulları Kuzey’i dünyaya getirmişti. İlk kez anne-baba olma heyecanı yaşayan çift, geçtiğimiz aylarda oğulları Kuzey’in ilk yaşını aile içerisinde yaptıkları törenle kutlamıştı. Çift, bu kutlamadan birkaç ay sonra haziran ayının sonlarına doğru anlaşmalı olarak boşanarak herkesi şaşırtmıştı.

Aralarındaki krizin ilk sinyalleri Özcan Deniz’in babalar günü paylaşımında verilmişti. Daha sonra Feyza Aktan, ünlü şarkıcı ile bir fotoğrafını paylaşarak aşk sözleri yazmıştı. Aktan’ın bu paylaşımından birkaç gün sonra boşanma davasının görülmesi ayrılmayı ‘Özcan Deniz istiyor’ yorumlarına sebep olmuştu. İkilinin yurtdışındaki tatilleri sırasında kavga ettiği ve bir inatlaşma sonucu ayrıldıkları konuşuluyordu. İddiaya göre; Feyza Aktan pişman olsa da Özcan Deniz’in siniri geçmemişti.

Boşandıktan birkaç hafta sonra Özcan Deniz ve Feyza Aktan çifti Bodrum’da el ele görüntülendi. Ayrılığa fazla dayanamayan ikili, bir süre aileleriyle birlikte tatil yapmıştı. Sahnelere başlayan Özcan Deniz’in alyansını takmaya başladığı görülmüştü.

ÖZCAN VE FEYZA ŞİMDİ DE KOMŞU OLDU

Özcan Deniz ve Feyza Aktan’ın barışma sonrası Zekeriyaköy’de yaşadıkları evden taşınacakları ve Aktan’ın buraya alışamadığı şeklinde haberler çıkmıştı. Özcan Deniz’in iki birleşik villadan oluşan evlerini Feyza Aktan ve oğlu Kuzey’e bıraktığı ve yan siteden bir villa kiraladığı iddia edildi. Konuşulanlara göre; Özcan Deniz’in yeni evinin kirası 20 bin lira.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu