Magazin

Özcan Deniz ve Feyza Aktan arasında Aslı Enver krizi!

2018 yılında dünyaevine giren ardından oğulları Kuzey’i kucaklarına alan Özcan Deniz ve Feyza Aktan çifti, haziran ayında gerçekleşen dava ile anlaşmalı olarak boşanmıştı. Boşandıktan haftalar sonra barışan çift, birlikte tatile çıkmış ve Bodrum’da el ele yürürken görüntülenmişti.

Özcan Deniz ve Feyza Aktan ayrılığı hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programının haberine göre; Özcan Deniz ve genç eşi Feyza Aktan, Deniz’in geçtiğimiz sezon gfinal yapan İstanbullu Gelin dizisindeki partneri Aslı Enver yüzünden boşandı. Deniz’in Enver’e olan hayranlığı ünlü şarkıcı ve eşi arasında sorunlara sebep oldu. Feyza Aktan’ın Aslı Enver’i kıskanarak kriz çıkardığı ve çiftin sonunda boşandığı öğrenildi. Özcan Deniz’in sürekli ‘Aslı perçem kestirdi’, ‘Aslı bu elbiseyi giydi’ gibi sözlerine maruz kalan Feyza Aktan’ın saç şeklinden kıyafetlerine kadar her şeyde güzel oyuncuyu taklit etmesi de iddiaları güçlendirdi.

Ayrıca Özcan Deniz’in Murat Boz ve Aslı Enver ayrıldığında da Aslı Enver’e mesaj attığı da ortaya çıktı.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu