Özcan Deniz ve Feyza Aktan anıları silemiyor!

Geçen haftalarda boşanan Özcan Deniz ve Feyza Aktan , sosyal medya hesaplarından birlikte çekilmiş fotoğraflarını kaldıramadı...

Takip Et:

Özcan Deniz ve Feyza Aktan çifti, Mart 2018’de dünyaevine girmiş ve Nisan 2018’de de oğulları Kuzey’i kucaklarına almıştı. İkili 26 Haziran’da tek celsede boşandı.

Çiftin arasında yaşanan kriz, Özcan deniz’in babalar günü paylaşımı ile ortaya çıkmıştı. oğlu Kuzey ile fotoğrafını paylaşan Deniz, “Elimizden acımadan bugünümüz çalınsa da biliyorum tüm günler bizim” ifadelerini kullanmıştı.

Ayrılık haberlerinin çıktığı ilk günlerde Feyza Aktan’ın “Hayat arkadaşım… Aşık olduğum adam! Sen, benim ve oğlumuzun başına gelen en güzel şeysin… Yerim hep başının üzeri oldu, ne şanslıyım ki aşkı seninle deneyimledim. İyi ki bizimsin” yazarak Deniz ile olan fotoğrafını yayınlaması kafaları karıştırmıştı.

Nihayetinde boşanan ikili, aynı evde yaşamaya devam ediyorlardı. Deniz ve Aktan, sosyal medyadan romantik fotoğraflarını silmeye kıyamadı. İki isimde paylaşımlarını kaldırmadı.