Özcan Deniz, Feyza Aktan’ın isteğine kayıtsız kalmadı!

26 Haziran'da gerçekleşen dava ile tek celsede boşanan Özcan Deniz ve Feyza Aktan çifti boşanmanın ardından kısa sürede barışmıştı. Çift, Aktan'ın isteği üzerine Zekeriyaköy'deki evlerinden taşınma kararı aldı...

Takip Et:

Geçtiğimiz yıl Mart ayında gerçekleşen sade bir nikahla evlenen Özcan Deniz ve Feyza Aktan çifti, nisan ayında oğulları Kuzey’i kucaklarına almıştı. Yurt dışında yaptıkları tatil sırasında kavga eden çift, bir inatlaşma sonrası anlaşmalı olarak boşanmıştı. Ayrılığa fazla dayanamayan Deniz ve Aktan, davadan haftalar sonra aileleriyle birlikte Bodrum’a tatile gitmişti. Yalıkavak’ta el ele yürürken görüntülenen çiftin barıştığı böylelikle ortaya çıkmıştı.

FEYZA ÇEVREYE UYUM SAĞLAYAMADI

Bodrum tatillerine devam eden ikili, bir yandan da İstanbul’da ev arıyor. Nikahlarının da gerçekleştiği Zekeriyaköy’deki lüks villadan çevreye uyum sağlayamadığı için taşınmak isteyen Feyza Aktan, eşi Özcan Deniz’le Boğaz’da ev aramaya başladı. İstanbul’daki emlakçılarla sık sık görüşmeye başlayan çift, aradıkları evi bulup tatil dönüşü taşınmayı planlıyor.