Magazin

Özcan Deniz eleştirilerin hedefinde!

Son dönemde özel hayatı ile magazin gündeminden düşmeyen Özcan Deniz, bu kez sosyal medyada tepki çekti. Ünlü şarkıcının menajerliğini de yapan kardeşi Ercan Deniz’in 16 yaşındaki oğlu paylaşımları ile pes dedirtti. Babasının garajına girerek birbirinden lüks araçları sergileyen genç, kırmızı bir Ferrari’yi alarak ehliyetsiz bir şekilde yollara çıktı. Hız sınırını bir hayli geçen Özcan Deniz’in yeğeni o anları sosyal medyadan paylaştı. Videolar sosyal medyada büyük tepki çekti.

Özcan Deniz, geçtiğimiz aylarda kız kardeşine bakmadığı haberleri ile gündeme gelmişti. Kanser hastası olan kardeşi Gülcan Deniz, basın aracılığıyla Özcan Deniz’e seslenmiş fakat bir karşılık bulamamıştı.

Özcan Deniz ve 16 yaşındaki yeğeni

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu