Ozan Güven’in sevgilisi Deniz Bulutsuz: “Bir saatten fazla ağır fiziksel şiddete maruz kaldım!”

Ozan Güven'in darp ettiği iddia edilen sevgilisi Deniz Bulutsuz sosyal medyadan bir açıklama yayınlayarak gündeme bomba gibi düşen iddiayı doğruladı...

Takip Et:

Sevgilisi Ozan Güven‘den şiddet gördüğü haberleri ile gündeme gelen Deniz Bulutsuz bir açıklama yayınlayarak hem haberleri doğruları hem de yaşadıklarını anlattı. Bulutsuz‘un açıklamalarının tamamı şu şekilde:

13.06.2020 Cumartesi sabaha karşı kamuoyunca bilinen bir ilişki yaşadığım Ozan Muharrem Güven tarafından, kendi evinde bir saatten fazla süren ağır fiziksel şiddete maruz kaldım. Şiddet gördüğüm sırada evden çıkmama izin vermeyerek canıma kasteden, fiziksel ve duygusal şiddetin sorumlusu olan Güven’e karşı hukuki haklarımı sonuna kadar savunacağım. Kadına şiddetin hiçbir şekilde kabul edilmeyecek bir suç olduğu bir toplumda, ruh sağlığımı ancak psikolojik destek alarak koruyabildiğim bu hukuki süreç boyunca şimdiye kadar koruduğum sessizliğime ve mahremiyetime saygı duyulmasını rica ediyorum. 

NE OLMUŞTU?

Ozan Güven ile sosyal medya uzmanı sevgilisi Deniz Bulutsuz’un aşkı olaylı bitti. İddialara göre 45 yaşındaki ünlü oyuncu kendisinden 17 yaş küçük olan sevgilisiyle geçtiğimiz hafta sonu kavga etti. Sözlü başlayan tartışma Güven’in genç kadını darp etmesiyle büyüdü. Aldığı darbeler sonucu gözüne kan inen Bulutsuz hastaneye giderek darp raporu aldı. Yaşadıklarını sadece yakın çevresiyle paylaşan Bulutsuz’un Güven’den şikayetçi olacağı öğrenildi.