Yaşam

Ozan Güven’in 13.5 yıla kadar hapsi isteniyor!

Ünlü oyuncu Ozan Güven hakkında kız arkadaşı Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı gerekçesiyle yürütülen soruşturma tamamlandı. İddianamede, Güven’in ’hakaret’, ’kasten yaralama’ ile ’kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ suçlarından 13,5 yıla kadar cezalandırılması istendi. Savcılık, Deniz Bulutsuz’un şüpheli olduğu dosyanın, eyleminin basit yaralama kapsamında kalması nedeniyle uzlaştırmaya gönderilmesine karar verdi.

NE OLMUŞTU?

Son olarak Babil dizisi ile ekranlarda olan Ozan Güven, bir süredir sosyal medya uzmanı Deniz Bulutsuz ile birlikteydi. 45 yaşındaki Güven’in, kendisinden 17 yaş küçük sevgilisi Deniz Bulutsuz ile evlenmeyi düşündüğü ve yeniden baba olmak istediği konuşuluyordu. Pandemi sürecinden önce sık sık magazin basınına birlikte görüntü veren ikili, koronavirüs sürecini birlikte geçirmişti. Bu süreçte Güven’in evine yerleşen Bulutsuz ve ünlü oyuncu aylarca birlikte yaşamıştı. Hatta o dönemde Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya çifti ile komşu olan ikili karantina günlerinde yakın arkadaşları ile zaman geçirmişti. Sarıkaya, Instagram hesabından sevgilisi Cem Yılmaz, Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz ile okey oynadıkları anı yayınlamış ve çifti etiketlemişti.

İlişkilerinde boyut atlayan Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz, son dönemde ise magazin gündeminden düşmüyor. Geçtiğimiz haftalarda Deniz Bulutsuz, Ozan Güven’in kendisini darp ettiğini iddia ederek mahkeme yolunu tutmuştu. 13 Haziran’da gerçekleştiği ortaya çıkan olay sonrası ifadeler ve Bulutsuz’un fotoğrafları adeta kan dondurmuştu. Yüzünde ve vücudunun çeşitli yerlerinde morluklar oluşan ve çenesi yarılan Bulutsuz, ifadesinde korku dolu anlarını anlatmıştı. Kavganın eski erkek arkadaşı konusunun açılmasının ardından Ozan Güven’in tavrından dolayı çıktığını ifade eden Bulutsuz, ünlü oyuncunun kendisine uyguladığı şiddetin her ayrıntısını paylaşmıştı.

Ozan Güven cephesinden ise şaşırtan bir yanıt gelmişti. Asıl şiddet görenin kendisi olduğunu iddia eden Güven, kollarındaki tırnak izlerinin fotoğrafını darp izleri olarak sunmuştu. Olay sonrası Deniz Bulutsuz’un değil Ozan Güven’in darp raporu aldığı otaya çıkmıştı. Gündeme bomba gibi düşen iddia, ifadeler ve fotoğraflar sonrası birçok ünlü isim Bulutsuz’un yanında olduğu açıklamış ve kadına şiddete karşı çıkan paylaşımlarda bulunmuştu. Ozan Güven’in uzun yıllardır dostu olan ünlü komedyen Cem Yılmaz ile Twitter’dan yaptığı açıklamada şiddetin tarafı olmayacağını duyurmuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı