Ozan Güven’den şiddet gördüğünü iddia eden Deniz Bulutsuz’a Demet Özdemir’den destek!

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, sosyal medyadan bir paylaşım yaparak Deniz Bulutsuz'un arkasında olduğunu belirterek kadına şiddeti kınadı...

Takip Et:

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncusu Demet Özdemir, sevgilisi Ozan Güven‘den şiddet gördüğünü iddia eden Deniz Bulutsuz‘a sosyal medya hesabından bir destek mesajı paylaştı. İşte Demet Özdemir‘in paylaşımı:

#denizbulutsuz öncelikle tanıyorum …Birlikte çalıştık … Bu şiddeti kimse haketmiyor ne olursa olsun ! Kadına şiddetin her türlüsüne bela okuyorum ! Ne biçim bir öfke bu , nasıl bir akıl tutulması ! Çekin ellerinizi artık çekin!

Ozan Güven‘in sevgilisi Deniz Bulutsuz şiddet gördüğünü şu sözlerle anlatmıştı: 13.06.2020 Cumartesi sabaha karşı kamuoyunca bilinen bir ilişki yaşadığım Ozan Muharrem Güven tarafından, kendi evinde bir saatten fazla süren ağır fiziksel şiddete maruz kaldım. Şiddet gördüğüm sırada evden çıkmama izin vermeyerek canıma kasteden, fiziksel ve duygusal şiddetin sorumlusu olan Güven’e karşı hukuki haklarımı sonuna kadar savunacağım.