Medya

Ozan Güven’den Azra Kohen’e ‘Fi’ yanıtı!

4 sezon boyunca Puhu TV’de yayınlanması beklenen ‘Fi’ dizisi ikinci sezonun ardından final yapmıştı. Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür ve Berrak Tüzünataç gibi ünlü oyuncuların yer aldığı dizinin hayranları büyük bir şok yaşamış ve tepkilerini sosyal medyadan dile getirmişti.

“ÇİZGİYİ BU KADAR AŞACAKLARINI DÜŞÜNMEMİŞTİM” DEMİŞTİ…

Yapım şirketi ile davalık olan ‘Fi’, ‘Çi’, ‘Pi’ üçlemesinin yazarı Azra Kohen, dizi hakkında “Yüzeysel bir hikayeye dönüştürüldü. Benim açımdan utanç verici bir duruma geldi. İzlerken kahroldum. Son bölümlerini izlemedim bile. Çizgiyi bu kadar aşacaklarını düşünmemiştim. Yarattığım karakterlere sahip çıkmak ve kendimi korumak zorundaydım, ben de engellettim.” açıklamasında bulunmuştu.

“GAYET GÜZEL BİR İŞ ÇIKARDIK!”

Dizide Can Manay karakterine hayat veren oyuncu Ozan Güven, önceki gün eski eşi ve çocuğunun annesi Türkan Derya ve oğlu Ali ile birlikte Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Kohen’in açıklamaları hatırlatılan ünlü oyuncu, “Yok öyle bir şey! Bu düşüncesine katılmıyorum. Gayet kaliteli ve güzel bir iş çıkardık.” yanıtını verdi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu