Magazin

Ozan Güven ile Deniz Bulutsuz uzlaşmayı reddetti!

Ozan Güven ile Deniz Bulutsuz uzlaşmayı yalanladı. Ünlü oyuncu Ozan Güven tarafından açılan karşı davada uzlaştırma ofisine giden dosya da taraflar uzlaşmayı yalanladı. Daha Önceki kız dostu Deniz Bulutsuz’a fiziksel ve psikolojik şiddet uyguladığı mazeretiyle 13 seneye kadar mapusu istenen Ozan Güven, Deniz Bulutsuz’dan davacı oldu. Savcılık Deniz Bulutsuz’un eyleminin ‘kolay yaralama’ kapsamında olması sebebiyle uzlaştırma ofise sevk edilmesine karar vermişti.
Tarafların uzlaşmayı yalanladığı soruşturmaya ait Cumhuriyet Savcısının Deniz Bulutsuz hakkında iddia belgesi hazırlaması öngörülüyor.

Neler Yaşandı?

Ozan Güven’nin Darp İddialarına Üç Sözcükle Yanıtı..


Deniz Bulutsuz Cephesi

Ünlü oyuncu Ozan Güven daha önceki sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp ettiği iddialarıyla dava açılmıştı. Fiziksel şiddet iddialarının ardından iki taraf da karşılıklı olarak birbirlerinden davacı olmuştu.
Şiddet baktığım sırada evden çıkmama izin vermedi” dedi. Bulutsuz, Güven’e karşı meşru haklarını sonuna kadar kullanacağını belirtmişti.

Şiddet Bakan Deniz Bulutsuz’dan Başkaldırı!

Ozan Güven Cephesi

Ozan Güven ise şiddet iddialarıyla alakalı yaptığı açıklamada, “Birkaç gündür kamu vicdanında rahatsızlığa neden veren kısmetsiz vakanın mevzusu ve merkezinde olmanın yeisini yaşadığımın öğrenilmesini isterim.
İster fiziksel, ister ruhsal, ister sosyal olsun, kabul edilmemelidir; tepkiyi hak eder. Değerli kamuoyundan yasal sürecin sonuçlanmasını beklemelerini, hak kararlarını ve tepkilerini bu güzergahta vermelerini ehemmiyetle rica ederim. Ben katlanıyorum, lütfen siz de direnin” açıklamasında bulunmuştu.

Ünlü oyuncu Ozan Güven’in 14 Haziran tarihinde bir sağlık kurumundan aldığı geçici darp raporu da soruşturma dosyasında yer aldı, raporda burunda sıyrık, yüzde çok rakamda lezyon ve sıyrık, sol elde sıyrık olduğu ifade edilmişti.

Ozan Güven’den Makûs Haber..Kaza Geçirip Sağlık Kurumuluk Oldu..

Duruşma Süreci

Taraflar, Ozan Güven ile Deniz Bulutsuz uzlaşmayı yalanladı.
Daha Önceki kız dostuna şiddet uyguladığı iddia edilen Ozan Güven hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma bitirilerek ‘hakaret’, ‘isteyerek yaralama’ ve ‘şahsı hürriyetinden yoksun bırakma’ kabahatlerinden 3 sene 9 aydan 13 sene 6 aya kadar mapus istemiyle iddia belgesi hazırlanmıştı.

SAVCI DENİZ BULUTSUZ HAKKINDA İDDİANAME HAZIRLAYABİLİR

Oyuncu Güven’in, daha önceki kız dostu Deniz Bulutsuz’un kendisine saldırdığı iddiasıyla yaptığı şikayet üzerine başlatılan soruşturmada ise savcılık, Bulutsuz’un fiziksel şiddet eyleminin ‘kolay yaralama’ kapsamında kalması sebebiyle soruşturma dosyasını uzlaştırma ofise sevk edilmesine karar vermişti.
Tarafların uzlaşma sağlayamadığı soruşturmaya ait Cumhuriyet Savcısının Deniz Bulutsuz hakkında iddia belgesi hazırlaması beklenildiği bilindi.

Deniz Bulutsuz Kimdir?.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu