Ozan Güven hakkında şoke eden iddia! Sevgilisine şiddet mi uyguladı?

Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı ve Bulutsuz'un darp raporu alarak ünlü oyuncudan şikayetçi olacağı öne sürüldü...

Takip Et:

Karantina dönemini birlikte geçiren ve geçtiğimiz günlerde sosyal medyada ilk kez birbirleri hakkında paylaşım yapan Ozan Güven ile sosyal medya uzmanı sevgilisi Deniz Bulutsuz’un aşkı olaylı bitti. İddialara göre 45 yaşındaki ünlü oyuncu kendisinden 17 yaş küçük olan sevgilisiyle geçtiğimiz hafta sonu kavga etti. Sözlü başlayan tartışma Güven’in genç kadını darp etmesiyle büyüdü. Aldığı darbeler sonucu gözüne kan inen Bulutsuz hastaneye giderek darp raporu aldı. Yaşadıklarını sadece yakın çevresiyle paylaşan Bulutsuz’un Güven’den şikayetçi olacağı öğrenildi.

“EL ELE OLUNCA BİR ŞEY OLMAZ”

Deniz Bulutsuz, geçtiğimiz mayıs ayında 45 yaşına basan sevgilisi Ozan Güven’in doğum gününü sosyal medya hesabında kutlayarak bu aşkı herkese ilan etmişti. Yayınladığı kareye ünlü oyuncuyu etiketleyen Bulutsuz altına “İyi ki doğmuş sevgili. ‘El ele olunca bir şey olmaz’ derler” notunu düşmüştü.