Ozan Güven-Deniz Bulutsuz olayında yeni gelişme!

Takip Et:

Ozan Güven ve eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’un adı birkaç haftadır magazin manşetlerinden inmiyor. Bulutsuz’a şiddet uyguladığı iddiasıyla hakkında dava açılan ve hazırlanan iddianameye göre 13.5 yıla kadar hapsi istenen Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz olayı hakkında her geçen gün yeni bir gelişme yaşanıyor.  Mahkeme tarafından atanan bilirkişi Güven’in evinde bulunan görüntülerin silindiğine dair bir rapor hazırlamış ve bu durum da magazin gündeminde geniş yer bulmuştu. Ünlü oyuncunun evindeki kamera görüntülerinin kim tarafından silindiği tartışma konusu olmuştu. Olayın basına yansımasından sonra sadece bir kez açıklama yapan Güven, bu konu hakkında da suskunluğunu korumuştu.

İlk duruşması 21 Ocak 2021’de yapılacak olan davada yeni gelişmeler yaşandı. Önceki gün Ozan Güven’in evinin yakınlarında bulunan bir iş yerinin kamera kayıtları incelendiğinde yeni verilere ulaşıldı. Siyah-beyaz olduğu görülen kamera görüntülerinde iş yerinin ön ve arka kısmı gözüküyor. Görüntülerde Deniz Bulutsuz’un yaşanan olay sonrası 03.38’de çıplak ayakla kamera görüntüsünün açısına girdiği, 3-4 metre yürüdükten sonra Levent Caddesi’ne doğru gittiği belirlendi.

Deniz Bulutsuz’un görüntülerinin devamında ise 03.40 sularında Ozan Güven’in şoförü Hasan D.’nin görüntüye girdiği anlaşılıyor. Ünlü oyuncunun daha önce verdiği ifadesinde belirttiği benzin istasyonunun kamera görüntüleri de soruşturma kapsamında incelendi. Kamera görüntülerinde Ozan Güven’in şoförü Hasan D.’ye ait aracın istasyona girdiği ve Hasan D.’nin araçtan inerek benzin istasyonunda bulunan marketten alışveriş yaptığı görülüyor. Ancak bu sırada Bulutsuz’un içeride olup olmadığı belirlenemedi.

WHATSAPP MESAJLARI DAVA DOSYASINA GİRMİŞTİ!

Öte yandan yargılama devam ederken dün de Deniz Bulutsuz’un dava dosyasına Ozan Güven’in kendisini daha önce de şiddet içeren sözler sarf ettiğini gösteren WhatsApp yazışmalarını delil olarak sunduğu ortaya çıktı. Belgelerde ikilinin ocak ayı tarihli yazışmalarında, Ozan Güven’in Deniz Bulutsuz’a sarf etmiş olduğu sinkaflı sözler nedeniyle defalarca kez özür dilediği, yaptıklarından pişman olduğunu dile getirip Bulutsuz’un kendisine bir şans daha vermesini istediği görülüyor. Bulutsuz bunları mahkemeye sunarak şiddetin aylar içerisinde gelmeye başladığını belgelemiş oldu. Daha önce kendisini görüntüleyen magazin habercilerine küfrederken görüntülenen Ozan Güven’in alkol aldığı zaman küfretmekten kaçınmadığı biliniyor.