Oyuncu Onur Seyit Yaran Silahlı Saldırıya Uğradı..

Takip Et:
Oyuncu Onur Seyit Yaran Silahlı Saldırıya Uğradı..
Oyuncu Onur Seyit Yaran Silahlı Saldırıya Uğradı..

“Best Model of the World” isimli müsabakayla “Dünyanın En İyi Mankeni” seçilen, anı zamanda galibiyetli bir oyuncu olan Onur Seyit Yaran, yakın dostu tarafından uğursuz bir kazaya kurban oldu. Vaka sonrası sağlık kurumuna kaldırılan yakışıklı oyuncu’nun bir yerinizi incitilme anı ise vaka yerindeki kameralara yansıdı. Sansasyonel vakanın Ayrıntıları Haberimizde..

Kalk Gidelim Dizi 54. Kısmıyla İzleyenleri Şoke Edecek!

Oyuncu Onur Seyit Yaran Silahlı Hamleye Uğradı..

TRT1 televizyonlarında hoşlanılarak izlenen Kalk Gidelim isimli diziyle ünlenen, “Dünyanın En İyi Mankeni” ünvanına sahip olan Onur Seyit Yaran, yakın dostu tarafından Şişli’de silahlı hamleye uğradı.
Dostu olan saldırgan birey vaka yerinden koşarak kaçarken, apar topar sağlık kurumuna kaldırılan Onur Seyit Yaran’ın sıhhat vaziyeti yetkililerden öğrenildi ve genç oyuncu hayati riskinin kalmadığı bilindi. Genç oyuncunun maruz kaldığı atak anı ise etraftaki kameralara saniye saniye yansıdı.

Hazin vaka dün saat 18.45 sularında, Şişli Nişantaşı, Ihlamur Yolu Cadde’ta oluştu. “Dünyanın En İyi Mankeni” ünvanına sahip olan oyuncu Onur Seyit Yaran ve iki yakın dostu cadde arasında yürürlerken birden münakaşa çıktı.

Üç birey Arasında çıkan tartışmada yakın dostu Onur Seyit Yaran’a silahı doğrulttu ve tek el ateş etti.
Yere yığılan genç oyuncu Yaran, vaka yerindeki yurttaşların, sıhhat ve polis ekibine haber vermesiyle İlk müdahalesi yapıldı. Sonrasında Okmeydanı Hastanesie kaldırılan oyuncu’nun hayati riskinin bulunmadığı belirtildi..

Vaka yerinde analizlerde bulunan güvenlik takımı, saldırgan bireyi yakalamak için çalışma başlattı.

İşte Onur Seyit Yaran’ın Silahlı Hamleye Maruz Kalarak Bir Yerinizi Incitildiği O Anlar;

 

.