Oyuncu Erkan Petekkaya’nın En Acı Günü!

Takip Et:
Oyuncu Erkan Petekkaya’nın En Acı Günü!
Oyuncu Erkan Petekkaya’nın En Acı Günü!

Başarılı oyunculardan Erkan Petekkaya, en acı günlerinden birisini yaşıyor. Uzunca bir süredir Alzheimer hastalığı dolayısıyla tedavi gören Erkan Petekkaya’nın annesi Şerife Petekkaya, dün verdiği hayat mücadelesini kaybetti. 69 yaşlarında vefat eden Şerife Petekkaya bugün son yolculuğuna uğurlandı.. İşte Detaylar..

Oyuncu Erkan Petekkaya’nın En Acı Günü!

Dün akşam üzeri saatlerinde yaşama veda eden anne Şerife Petekkaya, bugün Acarkent Camii’nde kılınan ikindi namazının sonrasında Beykoz’da son yolculuğuna uğurlandı.

Erkan Petekkaya kimdir?

Dostları Yanlız Bırakmadı..

Başarılı oyuncu Erkan Petekkaya, dün akşam üzeri saatlerinde annesi Şerife Petekkaya’nın ölüm haberini alır almaz yaşadığı yer Balıkesir’e gitti ve annesinin naaşını İstanbul’a getirdi. Başarılı oyuncu, ailesi için Altınoluk’tan tam 1.5 milyon TL’ye ev alıp, düzenleyip anne ve babası için ayrıca iki tane de hasta bakıcı tutmuştu.

Erkan Petekkaya Annesi Şerife Petekkaya Cenazesi Erkan Petekkaya Annesi Şerife Petekkaya Cenazesi

Ortalama üç senedir Balıkesir ile İstanbul arasında mekik dokuyan Erkan Petekkaya, hafta içi eşi ve çocuğuyla kalırken, hafta sonları ise soluğu hastalanan babası ve annesinin yanında alıyordu.

Geçtiğimiz Yıl Annesiyle Böyle Görüntülenmişti…

49 yaşlarındaki başarılı oyuncu Erkan Petekkaya, geçtiğimiz sene Altınoluk deniz kıyısında annesi Şerife Petekkaya ile böyle görüntülenmişti.

Erkan Petekkaya Annesi Şerife Petekkaya Erkan Petekkaya Annesi Şerife Petekkaya

Erkan Petekkaya “Corona ” Şarkısı Söyledi Sosyal Medya Eleştirdi!

 

 

.