Oynamayan, rolünü yaşayan adam Halit Ergenç!

Takip Et:
Oynamayan, rolünü yaşayan adam Halit Ergenç!
Oynamayan, rolünü yaşayan adam Halit Ergenç!

Magazinn / Ayrıntı – Sosyal medyada dün akşam iki ehemmiyetli mevzu gündemde yer aldı. Bunlardan birisi Bay Yanlış dizisinin final yapması ve hayranlarının hem veda sözleri hem de başkaldırı cümleleriydi. Bir ötekiyi ise Babil dizisinde Halit Ergenç’in muazzam oyunculuğu…

Sosyal medyada Halit Ergenç’in oyunculuğuna büyük bir methiye vardı. Binlerce paylaşım yapıldı. “Oynamıyor resmen rolünü yaşıyor” diye ileti bırakan dizinin hayranları pek çok methiye iletiyi paylaştı.

Ahmet Kaya’nın şarkısı eşliğinde İrfan karakterinin halleri de uslara yazıldı… Halit Ergenç, izleyicileri gözyaşına boğdu.
Fragmanda bir kısmı gösterilen sahne için Bergüzar Korel’in dizi evvelinde paylaştığı iletide aynen şöyle yazıyordu: “Ya bize bunu yapamazsın! Valla izlemiycem usandım sizden ya!”

Aynen de Bergüzar Korel’in dediği gibi Halit Ergenç oyunculuğu ile uslardan çıkmayacak bir performansa daha imzasını attı.

İşte twitter civarında paylaşılan, Halit Ergenç’e methiyelerin yer aldığı paylaşımlar:

Ayrıca dizinin 15.
İrfan, kendine geldi ve hesap sormak için geri döndü. İlk hesap sorduğu şahıs ise Eda… İrfan ve Eda arasındaki büyük hesaplaşmanın ilk görüntüleri de yayınlandı.

İşte Babil dizisinin 15. kısmından ön izleme görüntüleri:

.