OTİLİA İZDİHAMI, GENÇ KADINI KORKUTTU

Sözcü'de yer alan habere göre 2014 yılında seslendirdiği Bilionera isimli klibi 123 milyonun üstünde tıklanan, Youtube’da 5 milyonun üstünde izleyiciye ulaşan Otilia, 22’nci Buldan-Yenicekent Tripolis, Sultaniye Çekirdeksiz Üzüm Festivali’nde izleyenleri coşturdu. Aynı ülke vatandaşı Alexsandra Stan’ın ardından yağmur nedeniyle bir gün ertelemeli sahne alan Otilia’ya dansçıları eşlik etti.

Yaklaşık 1.5 saat sahnede kalan Otilia, dünya listelerinde hit olan ünlü parçası Bilionera’nın yanı sıra Türkçe parçalar da seslendirdi. Serdar Ortaç’ın klibinde eşlik ettiği ‘Balım’ isimli parçayı iki kez söyleyen Otilia, düzgün Türkçesi ile dikkat çekti. Konser sonunda sanatçıya, Otilia’nın resminin işlendiği Buldan’da bursa escort dokunmuş peştamal hediye edildi.

OTILIA İZDİHAMI

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay, Otilia’ya, Belediye El sanatları ve Kültür Merkezi’nde dokunmuş, Romanya bayrağının renklerini taşıyan ipekli şal ve bir sepet çekirdeksiz üzüm hediye etti.

Konser sonunda hayranlarının aşırı ilgisi nedeniyle yaşanan izdihamda zor anlar yaşayan Otilia, aracına özel güvenlik, zabıta ve jandarmanın koruma çemberi arasında güçlükle ulaşabildi