Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Gencebay bıçaklı saldırıya uğradı!

Usta sanatçı Orhan Gecebay'ın oğlu Gökhan Gencebay, önceki gece bıçaklı saldırıya uğradı...

Takip Et:
gokhan-gencebay

Henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı Gökhan Gencebay ile taksici arasında yaşanan tartışmanın sonucunda Gencebay, bıçaklı saldırıya maruz kaldı.

Edinilen bilgiye göre Gökhan Gencebay ile taksici arasında yaşanan tartışma, kısa süre içerisinde boğuşmaya dönüştü. Gökhan Gencebay, yaşanan boğuşma sırasında şoförün bıçak darbesiyle sol kaburgasından yaralandı. Yaralama üzerine olay yerinden kaçan taksici kısa süre içerisinde yakalandı.

Tedavisi yapılmak üzere hiç bekletilmeden hastaneye kaldırılan Gökhan Gencebay’a 3 dikiş atıldığı öğrenildi. Bıçak darbesinin Gencebay’ın kalbinin 3 parmak altında olduğu da açıklandı. İddialara göre taksi şoförünün Gökhan Gencebay’ın sevgilisi Seda Han’a küfür ettiği söylendi.

Gece saatlerinde Gökhan Gencebay’ı, İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu ziyaret etti. Ziyareti esnasında Gencebay ailesine geçmiş olsun ve özür dileklerini sunan Aksu yaşanan olaydan çok üzgün olduğunu belirterek basın mensuplarına kısa bir demeç verdi. Aksu, “Böyle şeyleri kesinlikle tasvip etmiyoruz. Bu işin takipçisi olacağız. Tabi ki içimizde böyle sabıkalı insanlar var. Emniyetimiz ve valimizle yaptığımız ortak çalışmayla bunları ihraç edeceğiz” dedi.