Müzik

Organizatördü şarkıcı oldu! Serap Savcı’nın ilk teklisi!

İstanbul Yanıyor isimli şarkısıyla müzik dünyasında şansını deniyor...

Yıllardır sanat dünyasında menajer ve organizatör olarak görev alan Serap Savcı, BySergio Production etiketiyle ilk şarkısını görücüye çıkardı. 

“İSTANBUL YANIYOR” İLE MÜZİK DÜNYASINDA ÇIKIŞ YAPMAYA HAZIRLANIYOR!
Fuat Özdemir’in sözü ve müziğini yazdığı “İstanbul Yanıyor” adlı şarkıyla müzik dünyasına “Merhaba” diyen Serap Savcı, kısa sürede ilgi gördü.

Bugüne kadar birçok ünlü isimle büyük organizasyonlara imza atan Serap Savcı, duygularını şu sözlerle dile getirdi:

“Hayalimde hep müzik vardı. Birçok yerli ve yabancı ünlü isimlerle çok güzel organizasyonlara imza attım. Arkadaşlarımın da desteğiyle müzik dünyasına da artık adım attım. Güzel bir işe imza attığımızı düşünüyorum. Bundan sonra üzerine koyarak bu yolda ilerlemek istiyorum dedi.”

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu