Yaşam

Open Stage Awards görkemli bir geceyle sahiplerini buldu

Organizasyon ve sanat yönetmenliğini Banu Noyan‘ın yaptığı Open Stage Awards, Binbirdirek Sarnıcı’nda moda, iş ve medya dünyasının zirvesindeki isimleri buluşturdu. Öykü Serter’in sunduğu, Cenk Yüksel’in kırmızı halı sunuculuğunu yaptığı Open Stage Awards’ta, sektörlerinde zirveye çıkan sanat, spor, cemiyet ve iş insanları ödüllendirildi. 100. Yıl Başarı Ödülünü kazanan Norm Ender, törenin finalinde tüm davetlilerle birlikte Cumhuriyetimizin 100. yılı için bestelenen “Parla” adlı marşı okudu.

Sosyal Sorumlulukta Öncülük kategorisinde Demet Sabancı, Türkan Şerbetçi, Prof. Dr. Meral Kozakçıoğlu Özekici, Gürhan Sayar, Vedat Uğurlu, “Serçenin Gözyaşı” sinema filmi ve Hayal Gücü Merkezi ödüllendirilirken, Türk Müziği’nin kilometre taşlarından Nesrin Sipahi ve Asu Maralman, Meslek Onur Ödülünün sahibi oldu. 100. Yıl Başarı Özel Ödüllerine Ufuk Koçak, Can Saraç, Mete Gazoz ve Norm Ender layık görülürken, “Eğitime Devam Projesi”yle NOW-TEV işbirliği ödüle layık görülürken, İstihdam Sağlayan Marka olarak Estetik International’ın oldu.


4. Open Stage Ödüllerinde medya dünyasının başarılı isimleri de ödüllendirildi. Kanal D’deki programıyla Hakan Ural, PH yapım Hülya Sepken, Rıdvan Bıyık, İbrahim Konar, Gökay Kalaycıoğlu, Nazlı Çelik ve Nur Viral, Meslek Başarı Ödüllerini kazandı.

Open Stage Awards töreninin ardından efsane modacı Cemil İpekçi’nin Atatürk’ün yazdığı “Geometri” kitabından esinlenerek 100. yıla özel hazırladığı özel tasarımları sergilendi. Defilede, ünlü sanatçı Nükhet Duru ilk kez mankenlik yaparken Çağla Şıkel de finalde çok özel bir tasarımla yürüdü ve herkesi ayakta alkışlattı.

Cemil İpekçi, 100. yıl özel defilesiyle ilgili “Benim için çok heyecan verici bir hazırlık süreciydi. Selamlamaya çıktığımda bile hayatımda ilk kez defilemde smokin giymek istedim ve öyle hazırlandım.” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu