Yaşam

Onur Ünlü gazetecilerden rahatsız oldu!

1.5 yıldır aşk yaşayan Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü, aralarında 21 yaş fark  bulunması sebebiyle ilişkilerinin ilk duyulmaya başladığı zamandan beri eleştiri oklarının hedefinde. Özellikle birlikte çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaştıklarında çok fazla yorum alan iki ünlü isim, “Baba-kız gibisiniz” yorumlarından kaçamıyor. Hazar Ergüçlü kendilerine yapılan yorumlara karşılık vermezken, Onur Ünlü ise zaman zaman sert sözlerle kendisine gelen çirkin mesajlara isyan ediyor. Onur Ünlü daha önce kendisine sübyancı diyen kişiler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu.

GÖRÜNTÜ VERMEMEK İÇİN ÇAREYİ BALKONA ÇIKMAKTA BULDU


Kendilerine gelen birçok olumsuz yoruma rağmen aşklarını dolu dizgin yaşayan çiftten Hazar Ergüçlü, sevgilisi Onur Ünlü’yü ailesiyle tanıştırmıştı. Ergüçlü, sevgilisi ve anne-babasıyla yemek yerken görüntülenmişti. Sürekli olarak evlerinin bulunduğu Cihangir’de objektiflere yansıyan çift, önceki gün yine Cihangir’deydi. Ferhan Şensoy ile Derya Baykal’ın oyuncu kızları Ferhan Şensoy ve eşi Cem Öget ile birlikte bir mekanda oturan çift, görüntülendiklerini fark edince rahatsız oldu.

Gazetecilerin fotoğraf çekmesiyle tadı kaçan ünlü yönetmen, çareyi Ferhan Şensoy ve Cem Öget çiftinin evine gitmekte buldu. Mekanın üst katında oturan ikilinin evinin balkonuna geçen Onur Ünlü, burada da görüntülenmekten kaçamadı. Cem Öget ile balkonda sohbet eden ünlü yönetmenin binanın alt katından fotoğrafları çekildi.

Onur Ünlü önceki günlerde verdiği bir röportajda, geçmişte çok para kazandığı fakat hiç yatırım yapmadığını anlatmıştı. Ünlü, Cihangir’de kirada oturduğunu söylemişti.

 

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu