Magazin

Onur Tuna, genç oyuncuyla görüntülendi!

Yeni sezon ile birlikte FOX TV’de yayınlanmaya başlayan Mucize Doktor dizisi, sezonun en sürpriz projesi oldu. Konusu ve oyunculuk performansları ile izleyenleri ekran başına kitleyen yapım yayınlandığı ilk günlerden itibaren reytingleri de alt üst etmeyi başardı. Bu başarının ardından Mucize Doktor oyuncularının adeta yıldızı parladı. Özellikle Taner Ölmez oyunculuk performansı ile kendisine hayran bıraktı. Şu sıralar Taner Ölmez kadar adını sıklıkla duyduğumuz bir diğer isim ise dizinin Ferman’ı Onur Tuna.

“AŞK YOK, ARKADAŞIZ!”

Onur Tuna, önceki gün Vuslat dizisinde Feride karakterine hayat veren 21 yaşındaki oyuncu Devrim Özkan ile birlikte objektiflere yansıdı. Özkan’ın kameraları karşısında görünce yaşadığı panik ve yüzünü saklamaya çalışması fotoğraf karelerine yansıdı. Birlikte görüntü vermemeye çalışan ikiliden Onur Tuna, Devrim Özkan’ın sevgilisi değil arkadaşı olduğunu söyledi. İki oyuncu gazetecileri geçtikten sonra vedalaşarak ayrılmıştı.

8 yıl önce Hayat Devam Ediyor isimli dizi ile oyunculuk kariyerine başlayan Onur Tuna’nın en medyatik aşkı oyuncu Seda Güven olmuştu. 2016 yılında Keremcem’den boşanan Güven, Onur Tuna ile aşk yaşamaya başlamıştı. İki ünlü oyuncu 1 yıl süren ilişki sonrası yollarını ayırmıştı. O dönem ayrılık sebebi olarak Onur Tuna’nın başka bir kadınla yakınlaşması gösterilmişti. İddiaya göre; sevgilisinin kendisini aldattığını düşünen Seda Güven ilişkiye son noktayı koymuştu.

Onur Tuna’nın bir dönem adı Yasak Elma dizisinde beraber oynadığı Sevda Erginci ile de anılmıştı. Fakat ikilinin arkadaş olduğu ortaya çıkmıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu