Magazin

Onur Tuna: “Bu süreçte bize çok iş düşüyor!”

Sezonun en başarılı işlerinden olan Mucize Doktor‘un Ferman‘ı Onur Tuna, şu sıralarda evinde karantinada. Birçok dizi gibi Mucize Doktor‘un da çekimleri koronavirüs sebebiyle durduruldu. Bu süreci diğer oyuncu arkadaşları gibi evinde geçiren Tuna, koronavirüs salgını hakkında bir paylaşımda bulundu. Takipçilerine ‘evde kal’ mesajı veren ünlü oyuncu şunları yazdı:

“Zor günler geçiriyoruz. Tanımadığımız bir sorun, doğru yaptığımızı sandığımız çoğu şeyin yanlışlığını su üstüne çıkardı. Bu süreçte emekçilerin dikta edilen evrimi sindirebilmesi için gerekli tedbirlerin alınamaması sosyo-ekonomik durumumuzu ortaya koymaktadır. Bu süreçte biz bireylere çok iş düştüğünü doğru bildiklerimizi unutup duyularımızı açmamız gereken bir dönemde olduğumuzu anlamamız gerek.

Gerekenler her yerde yazıyor yayınlanıyor ancak doğru eylem için bilinç ve analitik zeka gerekiyor. Bu yeni dönemde evlerimizde kalarak bilinç kazanıp, güzel günler için iyi adaptasyonlara sahip olmamız gerekiyor. Zor, biliyorum dünya kardeşlerim. Ancak toplum bireyden oluşur. Gerekenleri yapıp daha sağlıklı günlerde buluşalım. Kırlara koşalım, ellerimizi tutalım, boyunlara sarılalım, kesmeyelim.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu