Onur Saylak’a bir tebrik de Tuba Büyüküstün’den!

Haluk Bilginer'in Emmy Ödül Töreni'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülü almasının ardından Tuba Büyüküstün Şahsiyet dizisinin yönetmeni eski eşi Onur Saylak'ı telefonla arayarak tebrik etti...

Takip Et:

Geçtiğimiz günlerde 47.’si düzenlenen Uluslararası Emmy Ödülleri’nde Haluk Bilginer, Puhu TV’de yayınlanan Şahsiyet dizisindeki canlandırdığı Agah Beyoğlu karakteri ile En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülmüştü. Dizinin yönetmeni Onur Saylak, yapımcısı Kerem Çatay ve senaristi Hakan Günday da Haluk Bilginer ile New York’ta gerçekleşen törene katılmıştı. Haluk Bilginer, ödül konuşması sırasında ekip arkadaşlarını da es geçmemişti.

Oyunculuktan sonra yönetmenlikte de başarısını kanıtlayan Onur Saylak’ı ödül töreni sonrası ilk tebrik edenlerden biri de eski eşi ve ikiz kızlarının annesi Tuba Büyüküstün oldu. Kızları Maya ve Toprak sebebiyle sık sık görüşen eski eşlerden Büyüküstün, Saylak’ı telefonla arayarak iyi dileklerini iletti.

Onur Saylak, New York’ta düzenlenen Uluslararası Emmy Ödülleri’ne Tuba Büyüküstün’den boşandıktan sonra aşk yaşamaya başladığı Gözde Yılmaz ile katılmıştı. Çift, ödül töreninde ve New York sokaklarında çekildikleri kareleri sosyal medya hesaplarından yayınlamıştı.