Medya

Onur Saylak ve Bergüzar Korel’in dilekleri gerçek oluyor!

Ünlü oyuncular tiyatro sahnesinde pandemi sebebiyle uzun zamandır ayrı kaldı. Ancak açıkhavada şovlar yapılmaya da başlandı. Hem Onur Saylak hem de Bergüzar Korel, bir müddettir tiyatro sahnesine çıkamamanın yeisini yaşıyordu. Sosyal medyadan da ileti paylaşan iki ünlü ad, gelecek günlerde hayranları ile buluşacak olmanın neşeyi içinde.

Onur Saylak’ın Evlat adlı oyunu 29 Eylül Salı akşamı, Bergüzar Korel’in Kızlar ve Oğlanlar adlı tek şahsiyet şovu ise 30 Eylül Çarşamba günü izleyicilerle Küçükçiftlik Bahçe Tiyatrosu buluşacak.

Onur Saylak, Şükran Ovalı, Cem Yiğit Üzümoğlu, Sezin Akbaşoğulları, Esra Bağışgil ve Burakcan Doğan’ın rol aldığı “Evlat”, 29 Eylül Salı akşamı KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’nda seyirciyle buluşacak.
İnsanı, aile olmanın ehemmiyetini, baba ve oğul olmaya çalışanların hikâyesini sallayıcı bir dille anlatan oyun, veda ederken dahi iz bırakmaya çalışan, egoist, sert, acımasız insanların hikayesini sahneye taşıyor.

Bergüzar Korel’in ilk defa tiyatro sahnesine çıktığı tek şahsiyet oyunu “Kızlar ve Oğlanlar” ise 30 Eylül Çarşamba akşamı KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’nda sahnelenecek.

Dennis Kelly’nin yazdığı, Hira Tekindor’un Türkçeleştirdiği ve Craft Tiyatro tarafından sahnelenen oyunun rejisör koltuğunda İbrahim Çiçek oturuyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu