Onur Büyüktopçu’nun sunduğu ‘Damat Bayıldı’ reytinglerin azizliğine uğradı!

'Yemekteyiz' programından 'Damat Bayıldı' isimli yeni bir programa transfer olan Onur Büyüktopçu'nun programı erken final yapmakla karşı karşıya kaldı. Eğer programın reytingleri yükselişe geçmezse, Show TV yönetimi programı yayından kaldırmayı planlıyor...

Takip Et:

Geçtiğimiz sezon TV 8’de yayınlanan Yemekteyiz programında sunuculuk yapan oyuncu Onur Büyüktopçu, bu sezon itibariyle Show TV’de yayınlanmaya başlayan ‘Damat Bayıldı’ programına geçiş yapmıştı. Büyüktopçu’nun yerine ise Seda Sayan gelmişti. Seda Sayan’ın ‘Yemekteyiz’i sunabilmek için TV 8’in patronu Acun Ilıcalı ile konuşarak Onur Büyüktopçu’nun ayağını kaydırdığı iddia edilmişti. Ünlü sunucu ise yaptığı açıklamada dedikoduların asılsız olduğunu ve programdan kendisinin ayrıldığını söylemişti.

RAKİPLERİNİN GERİSİNDE KALDI

Yeni programıyla ekranlarda yer almaya devam eden ünlü sunucunun aldığı reytinglerin kanalın yetkililerini memnun etmediği öğrenildi. İlk bölümlerinin reytinglerde 1 aldığı fakat üçüncü bölümden sonra düşüşe geçtiği ifade edilen programın reytingleri böyle giderse kanal tarafından yayından kaldırılacağı konuşuluyor. Damat Bayıldı programının şu sıralar ilk 60’a bile giremediği ve rakiplerinin çok gerisinde kaldığı reyting listelerinde görülüyor.

ERKEN FİNAL YAPMAYA HAZIRLANIYOR

Kanal yönetiminin aldığı karara göre; programın gidişatı birkaç bölüm daha izlenecek. Eğer Damat Bayıldı reytinglerde yükselişe geçemezse kanal, programa final yaptırmak zorunda kalacak ve programın olduğu saat için yeni bir proje ayarlanacak.

Yemekteyiz yarışmasını sunarken reytinglerde üst seviyelerde yer almayı başaran Büyüktopçu ekranların sevilen yüzlerinden biri haline gelmişti. Reytinglerde gelinen nokta “Onur’a yeni kanal ve yeni format yaramadı’ yorumlarına sebep oldu.