Onur Buldu, Dostumun Dünyası programına sevimli köpeği ile katıldı!

Takip Et:
Onur Buldu, Dostumun Dünyası programına sevimli köpeği ile katıldı!
Onur Buldu, Dostumun Dünyası programına sevimli köpeği ile katıldı!

Türkiye’nin ilk profesyonel köpek eğitimi programı “Arkadaşımın Dünyası”na bu hafta beğenilen oyuncu Onur Buldu davetli olacak. Onur Buldu, Alman çoban köpeği Kayra ile karşı karşıya kalınca, izleyenlerin suratını güldürecek anlar yaşanacak!

“Arkadaşımın Dünyası”nın yeni kısmında, 26 senelik köpek eğitmeni Ali Yeşilırmak, İstanbul Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne bağlı Köpek Eğitim Merkezi’ne davetli oluyor. Asayiş köpekleri, nasıl bir eğitim alıyor? Vazife köpekleri, nasıl operasyonlarda kullanılıyor? Polis köpeklerinin hayatına içeriden bakan Yeşilırmak, reeli aratmayan bir rehine operasyonu canlandırmasına da şahit oluyor.

Emniyet teşkilatında sıkça seçilen Alman çoban köpekleri, çoğu zaman ailenin de can arkadaşı.
Ali Yeşilırmak, daha önceki öğrencisi Lola’nın yeni meselesini çözmek için aileyi ziyarete gidiyor.

Bu hafta “Arkadaşımın Dünyası”nın misafirleri arasında, sevilen oyuncu Onur Buldu da var. Kedisi Bıdık ile ilişkisini anlatan sanatçı, Ali’nin ona hazırladığı sürpriz karşısında, hayli ter dökecek!
“Arkadaşımın Dünyası”ndan bu hafta da hoş haberler var: Bir anda felç geçiren 12 yaşındaki Gölge, bir buçuk aylık rehabilitasyonun ardından güçü başarıyor. Aynı muayenehanede rehabilitasyon bakan Şanslı da, suratları güldürecek bir müjdeyle ekranda!

FOX İç Yapımlar’ın tecrübeli takımı tarafından yaşama geçirilen Türkiye’nin ilk profesyonel köpek eğitimi programı “Arkadaşımın Dünyası”, 10 Ekim Cumartesi saat 12.15’te, FOX’ta!

.