Magazin

Ömür Gedik’ten Can Yaman’a ilginç destek!

Son dönemin en çok konuşulan oyuncularından olan Can Yaman, her sözü her hareketi ile magazin gündemine gelmeyi başarıyor. Son olarak İspanya’da yaşadıkları ve verdiği özel bir röportajdaki ‘Libido’ çıkışıyla uzun süre konuşulan Yaman’ın dizisi ertelenmiş ve yapımcısı tarafından konuşma yasağı almıştı.

İspanya’da katıldığı televizyon programında “Senin bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatır mısın?” diye soran kadın hayranına “Arka odaya geçelim kanıtlayayım” yanıtını veren Can Yaman’a birçok ünlü isim tepki göstermişti. Sosyal medya kullanıcıları da Instagram ve Twitter’dan ünlü oyuncu hakkında eleştirilerini yazmıştı.

“ONUNLA ARKA ODAYA GEÇME İMKANI OLSA…”

Eleştirilerin odak noktası haline gelen Can Yaman’a Ömür Gedik’ten destek geldi. Gedik, bugünkü köşe yazısında şunları yazdı:

“Onunla arka odaya geçme imkanı olsa bir dakika bile düşünmeyecek kadınlar tarafından bile eleştirildi Can. Pes yani. İşte biz buna ‘Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu’ diyoruz. Can’a tavsiyem biraz inzivaya çekilsin, kendini dinlesin. Kötücül yorumları da kafasına takmasın”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu