Ömür Gedik: “Doğru olmadığını kabul ediyorum, kusura bakmayın!”

Geçtiğimiz günlerde kısa şort giyenler için yaptığı açıklama ile magazin gündemine oturan Ömür Gedik özür diledi...

Takip Et:

Ömür Gedik, önceki günlerde sosyal medya hesabından yayınladığı “İstanbul AVM’lerindeki bazı kızların şortlarının boyu gerçekten ayıp sınırını aşmış durumda… Plajda değilsiniz diyeceğim ama bence zaten bilerek yapıyorlar…” mesajı ile çok konuşulmuş ve yeni bir polemiğin fitilini ateşlemişti.

“BİK BİK YAPMA ÖMÜR GEDİK”

Gedik’in bu sözlerinin ardından Gülben Ergen, ünlü ismi “Bize ne başka hayatlardan? Herkes kendi yaşamına bakarsa daha iyiye gideriz.” ifadeleri ile eleştirmişti. Ömür Gedik’i son eleştiren isim ise Ahmet Hakan oldu. Hakan, bugünkü köşe yazısında Gedik’e “Yerine göre böyle giyilir, yerine göre şöyle giyilir’ falan diye bik bik yapmayacaksın Ömür Gedik. Mesela Cübbeli Ahmet’in yerine göre; Ömür Gedik, şu haliyle burnunu bile çıkaramaz sokağa… Yoksa gözyaşları içinde gardırobundaki tüm pantolonları makasla kesmek zorunda kalırsın” sözleriyle yüklenmişti.

“BENİ ELEŞTİRENLERE KIZMIYORUM!”

Yeni bir açıklama yayınlayan Ömür Gedik, “Herkes fikirlerini özgürce söyleyebilmeli. Ben beni eleştirenlere kızmıyorum. Ahmet Hakan’ın yazısını okudum. Tekrar düşündüm. Fikrimi dile getiriş biçimimin doğru olmadığını kabul ediyorum. Hepinizin zamanını aldım, kusura bakmayın.” diyerek özür diledi.