Olivia Wilde’ın Yöneteceği Don’t Worry, Darling Filminde KiKi Layne ve Gemma Chan de Rol Alacak

Takip Et:
Olivia Wilde’ın Yöneteceği Don’t Worry, Darling Filminde KiKi Layne ve Gemma Chan de Rol Alacak
Olivia Wilde’ın Yöneteceği Don’t Worry, Darling Filminde KiKi Layne ve Gemma Chan de Rol Alacak

Booksmart ile methiye toplayan Olivia Wilde’ın idareyeceği Don’t Worry, Darling filminde Florence Pugh, Harry Styles ve Chris Pine’a Kiki Layne ile Gemma Chan de eşlik edecek. Kiki Layne, Dakota Johnson’ın rolünü devralacak.

The O.C. ve House M.D. gibi dizilerle çıkış yaptıktan sonra Tron: Legacy, In Time, Rush gibi filmlerle sinema dünyasında varlık gösteren Olivia Wilde, son senelerde Meadowland ve Richard Jewell gibi filmlerde rol alarak oyunculuk mevzusunda daha dişe değer işlerde yer almaya başladı.
Bu surattan Wilde, ikinci uzun metrajlısı Don’t Worry, Darling için hazırlıklara başladığında bu haber sinema dünyasında coşkuyla karşılandı. Filmle alakalı her yeni gelişmeyle beraber bu coşku azıcık daha arttı. Zira şu ana kadar gelen haberler Wilde’ın yeni filmi için etkileyici bir oyuncu kadrosunu bir araya getireceğini gösteriyor.

Don’t Worry, Darling Filminin Başrollerinde Florence Pugh, Harry Styles ve Chris Pine Yer Alıyor

Kısa müddet evveline kadar filmin başrollerinde Florence Pugh, Shia LaBeouf, Chris Pine ve Dakota Johnson‘ın yer alması bekleniyordu.
İlk olarak projeden bölen Shia LaBeouf’ün yerini Dunkirk ile sinema dünyasına adım atan genç müzisyen Harry Styles‘ın alacağı açıklandı. Bugün ise Dakota Johnson’ın Maggie Gyllenhaal imzalı The Lost Daughter filminde rol alabilmek için projeden dağıldığı ortaya çıktı. Johnson’ın yerini ise If Beale Street Could Talk ve The Old Guard filmleriyle çıkış yapan Kiki Layne‘in alacağı açıklandı.

Oyuncu kadrosuna dâhil olan bir öbür ad da Gemma Chan oldu.
Ancak filmin 1950’lerde Kaliforniya çölündeki ütopik bir komünitede geçeceği söyleniyor.

Booksmart’ın da senaryocularından olan Katie Silberman, Carey ve Shane Van Dyke ikilisi tarafından kaleme alınan senaryonun yeni krokisini yazmak için çalışmalarını sürdürüyor. Zaferli rejisör Catherine Hardwicke‘in de yapımcıları arasında yer aldığı filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı şimdilik bilinmeyenliğini gözetiyor.

Kaynak: Deadline

.