Medya

ÖLENE KADAR’IN DAĞHAN’I ENGİN AKYÜREK İÇİN 70BİN TWEET!

ATV’de yayınlanan ‘Ölene Kadar’dizisinin başrol oyuncusu Engin Akyürek Çarşamba gecesi sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Akyürek için gece boyunca dünyanın her yerinden yaklaşık 70bin tweet atıldı.

 


Perşembe akşamları ekrana gelen Ölene Kadar dizisinin başrol oyuncularından Engin Akyürek’in Türkiye ve dünya çapındaki hayranları sosyal medya üzerinden hafta boyunca haberleşerek Akyürek’in Çarşamba akşamı “EnginAkyuruekSevgisiHerYerde” etiketiyle tüm dünyada trend topic listelerinde yer almasını sağladılar. Dünyanın bir çok ülkesinde trend topic listesine giren oyuncuya hayranlarından gece boyunca yaklaşık 70bin adet mesaj yağdı.

 

ENGİN AKYÜREK HAYRANLIĞI TÜRKÇE ÖĞRETİYOR

 

Ölene Kadardizisinde canlandırdığı “Dağhan” karakteriyle bir kez daha izleyenleri kendine hayran bırakan Engin Akyürek’in hayranlarının sınırları aşan sevgisi Türkçe öğrenme boyutuna kadar ulaştı.

 

Akyürek’inBrezilyalı hayranları sevdikleri oyuncuyla aynı lisanı konuşabilmek için Türkçe öğrenmeye başladı

.

Yapımcılığını Tims Production’ın yaptığı, yönetmenliğini Feride Kaytan’ın üstlendiği, senaryosunu Sevgi Yılmaz’ın yazdığı Ölene Kadar Perşembe akşamları ATV ekranında!

 

İLGİLİ HABERLER:

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu