Müzik

“Öldür Beni” sınıfta kaldı!

Güliz Ayla’nın geçtiğimiz geçtiğimiz haftalarda yayınladığı “Öldür Beni” adlı klipli şarkısı sınıfta kaldı. 3 yıl önce çıkardığı “Olmazsan Olmaz” şarkısıyla uzun süre dillerden düşmeyen ünlü popçunun yeni şarkısı beklentileri karşılamadı. Güliz Ayla’nın Olmazsan Olmaz’ı Youtube’de 150 milyondan fazla izlenirken yeni şarkısı “Öldür Beni” 2 haftada 700 bin kez izlenerek çakıldı. Ünlü şarkıcı, Olmazsan Olmaz’ın ardından Bahsetmem Lazım şarkısı ile çıkışını tazelemiş ve magazin kulislerinin en çok konuşulan isimleri arasında yer almayı başarmıştı.

Güliz Ayla, yaptığı büyük çıkış sonrasında çıkardığı yeni şarkılar ile beklentilerin altına kaldı. 30 yaşındaki ünlü popçu bu şarkısı ile müzik severlerin gözünde vasat bir performans gösterdi olarak görüldü. Öldür Beni şarkısı Güliz Ayla’nın “Parla” adındaki albümünün 4. şarkısı olarak kayıtlara geçti.

Ufuk Kevser’in remix yaptığı şarkıyı Youtube kanalında paylaşan Güliz Ayla, şarkıya birde video klip çekti. Öldür Beni şarksının sözleri ve müziği Güliz Ayla’ya ait olurken şarkının düzenlenmesini ise İskender Paydaş üstlendi. Oldukça sade ve karmaşık renkler ile çekilen klibin yönetmenliğini ise Gözde Günar üstlendi.

Şarkının yayınlanmasının ardından Güliz Ayla klibi hakkında kız arkadaşları ile birlikte gece konaklaması yaptıkları yerde kar dolayısıyla elektrik kesintisi yaşadıklarını ve mum ve fener eşliğinde geceyi geçirdiklerini söyledi. Güliz Ayla, yayınlayacağı Öldür Beni şarkısında yaşadığı ortamdan esinlenerek sade ve ışığın az olduğu bir klip çekmeye karar verdiğini ifade etti.

 

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu