Kültür ve Sanat

Öldür Beni Sevgilim filminin vizyon tarihi belli oldu

Geçtiğimiz akşam fragman tanıtımı yapılan Öldür Beni Sevgilim isimli Romantik-Komedi türündeki yerli filmin vizyon tarihi belli oldu. Öldür Beni Sevgilim filminin başrollerini Murat Boz ve Seda bakan paylaşırken filmin oyuncu kadrosunda ise Açelya Topaloğlu, Seda Güven, Ali Yoğurtçuoğlu, Dilşad Şimşek, Özgür Emre Yıldırım ve Yosi Mizrahi gibi tecrübeli isimler yer alıyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise 2017 yılında vizyona giren Mutluluk zamanı filminin yönetmeni olan Şenol Sönmez oturuyor. Mutluluk Zamanı filmi 10 Kasım 2017’de vizyona girmişti. Film 571 bin kişi izleyerek 7 milyon TL’den fazla hasılat elde etmişti.

Öldür Beni Sevgilim filminin önceki gün yapılan tanıtımlarında vizyon tarihinin 1 Mart 2019 olduğu öğrenildi. Ülkemizde hemen hemen tüm sinema salonlarında gösterime girecek olan film büyük ilgi görüyor.

 

Öldür Beni Sevgilim’in konusu ise 5 yıldır evli olan Demet ve Okan çiftinin birbirlerine olan aşkları zamanla azalmaya başlamıştır. Büyük engelleri aşarak sonucunda mutlu sona ulaşan Demet ve Okan çiftinin evlilikleri bir türlü yolunda gitmiyordur. Çift ne kadar denese de bir türlü sonuca varamamıştır. Çiftin evlilikleri destansı bir şekilde başlamış fakat geçen zaman ikisini de yıpratmıştır. Çiftin birbirlerine olan sevgileri git gide azalmaya başlar. Evli geçirdikleri 5 yılın sonunda ise çift birbirinden tamamen kopma noktasına gelir. Çiftin en büyük sorunu ise konuşamamalarıdır. Çift zaman geçtikçe karşılıklı olarak birbirlerine kin beslerler fakat bunu yansıtmayı başaramazlar. Demet ve Okan’ın evlilik yıl dönümlerinde beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan yanlış anlaşılma sonunda birbirlerini öldürmeye karar verirler. Demet ve Okan karşılıklı olarak en uygun zamanı kollamaya başlarlar. Çift birbirlerini öldürmek için çeşitli yollar denerken başlarına gelen komik bir o kadarda tehlikeli olayların içerisinde kendilerini bulurlar.

Etiketler

Ayça Mehmetoğlu

İletişim: ayca@magazinn.com Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nda görev almakta ve magazinn.com editörlüğü yapmaktadır. Aynı zamanda bir yoga eğitmenidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı