Medya

OLAY OLAN İZDİVAÇ PROGRAMLARININ NE KADAR İZLEYİCİSİ VAR?

Son yayınlanan KHK'nın ardından evlilik programlarının yasaklandığı iddia edilmişti. Ancak olayın aslı ve yasaklama gelmediği sonrada ortaya çıktı…

 

Milliyet Cadde yazarı Sina Koloğlu da bugünkü yazısında bu konuya değindi ve çarpıcı bir izlenme sayısı verdi. İşte o yazıdan bir kesit:

 

Aslında yasaklanmadı

 

‘Bu evlendirme programlarını kapsamıyor’ diye karşı haberler de çıktı. ‘Uydudan yayın yapan gergedan boynuzu satanlarla ilgiliymiş!’ ‘Bu kanunun esası evlilik programlarıdır’ diye yorumlar geldi. Arkasından “Efendim onu kastetmedik” denildiği öne sürülüyor. Rahatsız olunan konunun bu olduğu, sonradan yan çizildiği öne sürülüyor. 

 

9 milyon izleyicisi var

 

Peki nedir bu evlilik programlarının sırrı? Çok büyük bir gelir kapısı olduğu, ortalama izleyici sayısının 9 milyonu bulduğu belirtiliyor. Ceza almalarına rağmen inatla devam edilmesinin nedeni, gelir ve büyük izleyici kitlesi. Her türlü numara oluyor mu? Oluyor genelde. İzleniyor mu? İzleniyor. Bu yasa ne için çıkmıştı, sonra ne oldu? Ne olacak bu evlilik programları?  (Milliyet – Sina Koloğlu)

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu