Magazin

Olay iddia! Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım aşk yaşıyor!

Adı sürekli olarak ‘Erkenci Kuş’ dizisindeki partneri Can Yaman ile anılan Demet Özdemir, ilişkiyi hiçbir zaman kabul etmemişti. Dizilerinin final yapmasının ardından birlikte Marmaris’e gittikleri ortaya çıkan Demet Özdemir ve Can Yaman suskunluğunu korurken güzel oyuncu hakkında yeni bir iddia gün yüzüne çıktı.

EŞİNDEN YENİ BOŞANMIŞTI…

İddialara göre; Demet Özdemir, kendisi gibi oyuncu olan Ezgi Eyüboğlu’ndan boşanan Kaan Yıldırım ile yani bir aşka yelken açtı. Arkadaşları vasıtasıyla tanışan ikilinin ilişkilerinin çok yeni olduğu öne sürüldü.

SEÇKİN ÖZDEMİR İLİŞKİYE ENGEL OLMADI!

Bu ilişkiyi tuhaf kılan ise Kaan Yıldırım ve Demet Özdemir’in eski sevgilisi Seçkin Özdemir’in iki yakın arkadaş olması. Öyle ki sıkı dostlar, temmuz ayı sonunda Bodrum’da tatil yaparken görüntülenmişti. Tarafların konu hakkında ne açıklama yapacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu