Oktay Kaynarca’nın yeni proje hazırlığı!

Oktay Kaynarca ve Nurgül Yeşilçay, önceki akşam Bebek'te bir mekanda iş yemeği yedi. Yeni tiyatro oyunları hakkında toplantı yapan ikili, mekan çıkışı gazetecilerle sohbet etti...

Takip Et:

Ekranların iki başarılı oyuncusu Oktay Kaynarca ve Nurgül Yeşilçay, ilerleyen günlerde yeni bir tiyatro oyununda buluşacak. Önceki ay Oktay Kaynarca ile bir fotoğrafını yayınlayan Nurgül Yeşilçay’ın Kaynarca’nın başrolünde yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılacağı düşünülmüştü. Fakat gerçek daha sonra ortaya çıktı. ”Ateşli Aşkların En Sonuncusu’ isimli oyunla gelecek yıl sanatseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanan iki ünlü oyuncu, oyunun detaylarının şekillendiği süreçte toplantılara devam ediyor.

Nurgül Yeşilçay ve Oktay Kaynarca, önceki akşam yeni oyunlarının detaylarını konuşmak için Bebek’te bulunan bir mekanda iş yemeği yedi. Çıkışta kendilerini bekleyen magazin muhabirlerinin karşısına beraber çıkan iki ünlü oyuncu, keyifli halleriyle dikkat çekti. Özellikle Nurgül Yeşilçay’ın kahkahaları karanlık gecede yankılandı.

SENEYE YAZA DÜĞÜN VAR!

Nurgül Yeşilçay, ilk kez Oktay Kaynarca ile birlikte oynayacaklarını belirterek “Çok iyi bir proje olacak.” ifadelerini kullandı. Oyunun ilk olarak Ocak 2020’de perdeleneceğini söyleyen Yeşilçay, proje için kendisinin Oktay Kaynarca’nın kapısını çaldığını anlattı.

Yapımcı sevgilisi Necati Kocabay ile olan ilişkisi hakkında da konuşan Nurgül Yeşilçay, kış aylarında evlenmek istemediğini söyledi. Düğün için gelecek yılın yaz aylarını işaret eden 43 yaşındaki ünlü oyuncu, 2020’de ikinci kez nikah masasına oturacak. Nurgül Yeşilçay, ilk evliliğini 2004 yılında kendisi gibi oyuncu olan Cem Özer ile yapmıştı. 2005 yılında oğulları Osman Nejat’ı kucaklarına alan çift, 2010 yılında yollarını ayırmıştı.