Oktay Kaynarca, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz için tarih verdi!

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yaz sezonunu Bodrum'da açan Oktay Kaynarca, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın çekimlerinin ağustos ayında başlayacağını duyurdu...

Takip Et:

Birçok dizinin koronavirüs salgını sebebiyle çekimlerini durduğu şu günlerde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz çekimlere devam ediyordu. Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldıremer, Ozan Akbaba, Sanem Çelik, Burak Sergen, Hüseyin Avni Danyal gibi isimleri kadrosunda buluşturan dizinin 6. sezonu hakkında başrol Oktay Kaynarca konuştu.

Bodrum Bitez‘de bir arkadaşının mekanında açılışta olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘ın Hızır Çakırbeyli‘si Oktay Kaynarca, kapıda bekleyen basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Mayıs ayından beri Bodrum’da olduğunu söyleyen Kaynarca, diziyle ilgili bilgiler verdi.

Oktay Kaynarca, “Dizinin çekimleri Ağustos ayının ortalarına doğru tekrar başlayacak. İnşallah bir an önce sevenlerimizle ekran başında tekrar bir araya geleceğiz” sözleriyle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicilerine güzel haberi verdi. Ünlü oyuncu, muhabirlere de koronavirüs için dikkat etmelerini söyledi.