Magazin

Oktay Kaynarca, 20 yaş küçük sevgilisinin hamile olduğunu iddialarına ateş püskürdü!

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca sinirlerine dominant olamadı. Bazı sosyal medya hesaplarında kendisinden 20 yaş ufak sevgilisinin hamile olduğu iddialarının ortaya atılmasına tepki gösterdi. Ünlü oyuncu “Şer ve gıybetten besleniyorlar” diyerek iddialara ateş püskürdü.

ATV ekranlarında yayınlanan Harami dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 55 yaşındaki başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, bir vakittir 25 yaşındaki Gizem Acar ile aşk yaşıyor. İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan çiftin bebek gözlediği iddası ortaya atıldı.

HESAPLARIN KAPATILMASI İÇİN LEGAL YOLLARA MÜRACAAT ETTI

Instagram’daki bir magazin sayfasında Acar’ın 3 aylık hamile olduğu istikametindeki haberi bakınca uzun bir açıklama yaparak tepki gösterdi.
Gıyabımda gerçek değil haber yapan tam bu hesapların kapatılması için legal süreci başlattım.”

“ŞER VE GIYBETTEN BESLENİYORLAR”

“Sosyal medya insanların kendilerini kendi istedikleri gibi ifade edebilmenin hürce yaşandığı bir alan ve bence de ehemmiyetli bir mecra.
Artık sosyal medya hesapları sahiplerinin mesullüğünde olmalı başka bir deyişle hesap sahiplerinin kimlikleri patent edilmelidir ki legal tertip etmeler güzergahında sorumluluklarını öğrensinler. Kendi adıma açıklamak isterim ki, kendimle alakalı benden dinlemediğiniz her şey palavradır ve benim adıma bunu yapan herkesle ilgili legal gayretim devam edecektir.”

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu